Jak powinna wyglądać inspirująca sala konferencyjna?

Przypomnij sobie ostatnie spotkanie, w którym uczestniczyłeś, a które było tak niewiarygodnie nudne, że miałeś wrażenie, iż oczy mimowolnie Ci się zamykają. Pomyśl teraz o sali, w której odbywało się spotkanie. Jest bardzo prawdopodobne, że było to pomieszczenie, w którym zabrakło inspiracji!

Większość firm nie dostrzega faktu, że aby sala konferencyjna spełniała swoją rolę, np. pozwalała na tworzenie nowych, ekscytujących pomysłów i rozwiązań, musi być inspirująca i wygodna do spędzania w niej czasu! Nikt nie wpadnie na przełomowe pomysły, jeśli pomieszczenie jest tak nudne, że wysysa z nich życie.

Jeśli szukasz nowych mebli do sali konferencyjnej i chcesz, aby Twoja przestrzeń była jak najbardziej inspirująca i wygodna, musisz najpierw rozważyć kilka kwestii.

  • Kolor - Wybierz kolor, który inspiruje i uspokaja, np. niebieski, zielony, żółty itp. - unikaj nudnych beżów i szarości!
  • Oświetlenie i temperatura - upewnij się, że w pomieszczeniu jest dużo naturalnego światła, a temperatura jest "w sam raz".
  • Komfort - Przyjrzyj się meblom biurowym w tym miejscu i zastanów się, czy nie wymagają one modernizacji.
  • Wystrój - Co powiesz na inspirujące cytaty na ścianie? Jakieś ciekawe dzieło sztuki? Pomyśl o czymś, co pobudzi mózg do pracy! Możesz nawet wybrać tematyczne projekty sal konferencyjnych.
  • Układ - Czy układ pomieszczenia sprzyja współpracy? Jak wygląda wygląd stołu konferencyjnego? Czy powinieneś zdecydować się na długi i prostokątny? A może wybrać okrągły? A może wybrać modułowy, aby uzyskać dodatkową elastyczność?
  • Technologia - zwróć uwagę na białe tablice, tablice interaktywne, na których można pisać, urządzenia do wideokonferencji, a w razie potrzeby pomyśl o akustyce.
  • Umieść informacje o marce na stołach recepcyjnych, co pomoże zwiększyć świadomość tego, czym zajmuje się Twoja firma.

Są to główne obszary, o których należy pomyśleć przy tworzeniu idealnej sali konferencyjnej i atmosfery. Oczywiście najważniejszym elementem jest nowoczesny stół do sali konferencyjnej, który będzie pasował do całości!

Czy masz jakieś dodatkowe pomysły?