Jak sprawić, by Twoja przestrzeń stała się naprawdę atrakcyjna!

Twoi pracownicy potrzebują regularnych przerw, aby zwiększyć wydajność i zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Mając to na uwadze, z pewnością tworzenie jasnych i inspirujących przestrzeni, do których będą mogli się udać, jest bardziej opłacalne niż przestrzeń nudna i przygnębiająca!

Jeśli Twoi pracownicy spędzają przerwy w pracy w miejscu, w którym czują się pełni pomysłów i podbudowani, to z pewnością będzie to miało wpływ na ich pracę po powrocie do swoich foteli biurowych?

Zatem, jeśli chcesz zaprojektować miejsce na przerwę z prawdziwego zdarzenia, co możesz zrobić, aby nadać mu niepowtarzalny charakter?

  • Wybierz jasne kolory, które wzajemnie się uzupełniają - błękity, zielenie i żółcie to świetne wybory inspirujące kreatywność
  • Postaw na wygodne meble - wybierz modne meble biurowe, które są w jasnych kolorach, wygodne i być może nieco inne od tych, które masz w swoim zwykłym biurze.
  • Upewnij się, że jest tam dużo naturalnego światła - jasna przestrzeń sprawi, że Twój kącik wypoczynkowy będzie się wyróżniał.
  • Rozmieść meble tak, aby pracownicy mieli dużo miejsca do swobodnego poruszania się.

Pomieszczenia do odpoczynku łatwo się starzeją i wymagają niewielkiej renowacji. Jeśli Twoje należy do tej kategorii, te pomysły powinny pomóc Ci stworzyć wygodną i inspirującą przestrzeń do odpoczynku dla Twoich pracowników.

Czy masz jakieś pomysły na przestrzeń do odpoczynku, którymi chciałbyś się podzielić?